Tan Teknik Kontrol Uluslar Arası Belgelendirme ve Endüstriyel Ürünler Ltd. Şti.
Tan Teknik Kontrol Uluslar Arası Belgelendirme ve Endüstriyel Ürünler Ltd. Şti.

Hakkımızda


2011 yılında 7917 sayılı resmi gazetede yayınlanan karar ile kumlan 67164 ticaret sicil no’suna kayıtlı Tan Teknik Belgelendirme Uluslararası Muayene Kontrol Endüstriyel Ürünler San. Tic. Ltd. Şti. yasal bir kuruluş olarak tüzel kişiliğe haiz çalışmaktadır.

Kuruluşumuz dokümanlarında ve hizmet gerçekleştirdiği işletmelerde Tan Teknik Belgelendirme Uluslararası Muayene Kontrol Endüstriyel Ürünler San. Tic. Ltd. Şti. veya kısaca ”Tan Teknik Belgelendirme" markasıyla tanıtılmaktadır.

Tan Teknik Belgelendirme Uluslararası Muayene Kontrol Endüstriyel Ürünler San. Tic. Ltd. Şti. Üçevler Mah. Tanay Cad. No:25 Balı İş Merkezi Kat:1 Daire:7 Nilüfer / BURSA adresinde hizmet vermektedir.


Kuruluşumuza ait iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir:


Tel: 
+90 224 441 33 76

+90 224 222 33 76
e-mail:
 info@tanteknikkontrol.com
websitewww.tanteknikkontrol.comKuruluşumuz periyodik kontroller kapsamında, işyerlerinde kullanılmakta olan, basınçlı ekipmanlar ile kaldırma ekipmanlarının, elektik tesisatlarının güvenli ve işletme yönünden uygun şekilde çalıştığının tespitini yapmak amacıyla 2018 yılında hizmet kapsamını genişletmiştir.

Tan Teknik Belgelendirme Uluslararası Muayene Kontrol Endüstriyel Ürünler San. Tic. Ltd. Şti. yasal mevzuat tarafından öngörülen periyotlarda ve kontrol yöntemlerine uygun olarak, yetkin personel tarafından yapılan kontrol ve denetim faaliyetlerini ulusal veya uluslararası mevzuatlara göre değerlendirmek amacıyla hizmet veren, A Tipi Muayene kuruluşudur. Firmamız tüm hizmetlerini üçüncü taraf bağımsız bir firma olarak gerçekleştirmektedir.